Díky Léčení jsem mezi živými !

Její srdce vydrželo náročnou operaci – jen díky Léčení! Čtěte svědectví těch, kteří zažili výrazné zlepšení zdravotního stavu díky Léčení.

Libuše, 77 let

Při pádu jsem si poškodila krční páteř a asi 6 měsíců jsem vůbec nemohla zaklonit hlavu. Měla jsem dokonce i problém se najíst. Na Léčení jsem byla poprvé a musím říci, že se cítím lépe. Nemám problém zaklonit hlavu. Už to vůbec nebolí!

Ludmila, 75 let

Měla jsem bolesti v krční a bederní páteři. Přecházelo mi to až do svalů na nohou. Po modlitbě jsem ale pocítila, jak mi celým tělem projela vlna uvolnění. Cítím se teď mnohem lépe. Děkuji.

Ladislav, 69 let

Jezdíval jsem na zimním stadionu s rolbou a jednou jsem spadl na led. Od té doby mě trápily bolesti v bederní páteři. Teď po Léčení ale bolesti odešly. Je to nádhera!

Jana, 80 let

Asi tři nebo čtyři roky jsem dost špatně slyšela. Teď po Léčení ale slyším na 20 metrů, což jsem před tím neslyšela. Je to opravdu velké zlepšení. Nádhera.

Míla, 81 let

Několik let mě úporně bolelo koleno. Měla jsem artrózu 3. stupně (při 4. stupni je už nutná operace). Nemohla jsem ani udělat dřep. Teď po Léčení jsem ale úplně bez bolesti a dokonce udělám i dřep bez opory!

Marie, 67 let

Díky Léčení se mi zlepšilo vidění. Byla jsem po operaci šedého zákalu a stále mě trápilo slzení a špatně jsem viděla. Teď vidím ostře a oči vůbec neslzí. Jsem velice ráda.

Květoslava, 78 let

Diagnostikovali mi degeneraci srdeční chlopně. Srdce mi fungovalo jen na 20%. Tady na Léčení jsem ale byla úplně uzdravená – doktoři mi to pak také potvrdili při testech. Měla jsem pak také akutní trombózu nohou. Šla jsem na operaci a díky tomu, že je srdce v pořádku, jsem vše dobře zvládla. Při takovém onemocnění srdce, jaké bylo před Léčením, by nebylo vůbec možné, abych to přežila. Lékaři mi řekli, že by to moje srdce prostě nevydrželo. Teď mám po operaci 14 dní a cítím se velice dobře. Chodím na procházky a jsem zcela zdravá. Je to zázrak.

Stanislava, 55 let

Měla jsem vodu v kolením kloubu a před dvěma dny mi dělaly punkce. Měla jsem pak dost velké bolesti, ale na Léčení jsem se uzdravila. Vůbec mě koleno nebolí.

Marie, 75 let

Trpěla jsem nedomykavostí srdeční chlopně. Kvůli tomu jsem taky měla dušnost, ale po Léčení se mi dech zlepšil. Taky jsem měla od narození diagnostikovanou zrakovou lomivost obou očí – astigmatismus. Paní doktorka mi doporučila operaci, ale místo toho teď díky Léčení vidím úplně skvěle. Jsem moc ráda.

Ludmila, 75 let

Měla jsem bolesti krční páteře, dále v bederní oblasti, a v kolenou. Taky jsem měla těžké nohy. Po modlitbě se ale cítím celá uvolněná. Je to znatelný rozdíl.

Justina, 60 let

Měla jsem srdeční potíže. Píchalo mě u srdce a zle se mi dýchalo. Na Léčení se za mě pomodlili a cítím se teď výborně. Dýchá se mi krásně a u srdce mě už nepíchá!!!

Jindřich, 86 let

Celých 50 let mě bolelo levé stehno. Chodil jsem po nemocnicích a všelijakých vyšetřeních; dokonce jsem byl na kapačkách, ale nic nezabralo. Na Léčení jsem byl dvakrát a musím říct, že bolest ve stehně už ustoupila o polovinu!!! Je to neskutečná úleva!
Marie, 81 let

Bolelo mě koleno, kotník a sedací část. Hned po modlitbě na Léčení se ale cítím lépe. Chůze se mi taky výrazně zlepšila. Skvělé.

Miroslav, 60 let

Měl jsem úraz – silně naražená žebra. Nemohl jsem hýbat prsty na levé ruce ani pořádně dýchat kvůli naraženému hrudníku. Teď po modlitbě je všechno lepší! Prsty na ruce můžu normálně pohybovat, dýchá se mi dobře a celkově se cítím lépe.

Ilona, 55 let

Měla jsem diagnostikovanou artrózu a po Léčení jsem bez prášků, dřív jsem brečela bolestí a teď se cítím dobře!

Laďa, 70 let
Měl jsem degeneraci makuly a oční koule. U lékaře mi bylo řečeno, že u této nemoci není možné zlepšení, ale mně se můj zdravotní stav po Léčení podstatně zlepšil a u lékaře jsem přečetl o řádek více! Když jsem se díval na televizi, viděl jsem mnohem lépe. Myslel jsem si, že se zlepšil satelitní příjem a ptal jsem se na to syna a on říkal, že kvalita obrazu je pořád stejná, ale já jsem viděl lépe! Celkově se cítím po Léčení takový svěžejší, jako kdybych měl dobité baterky.
Ivana, 55 let

Na Léčení jsem přišla s bolestí v bederní páteři a také jsem měla bulku na krku a doma jsem si nahmatala, že tam už žádná bulka není! Jsem velmi šťastná!

Justina, 60 let

8 let jsem měla problém s nohou a páteří, nemohla jsem se ohnout a měla jsem špatnou chůzi. Po modlitbě se cítím dobře a nic mě nebolí.

Agnes, 80 let

Bolela mě záda, měla jsem artrózu, v červnu jsem prodělala infarkt a také jsem se nadměrně potila. Teď se cítím lépe a chce se mi chodit po městě.

Trápí vás bolesti nebo jiné zdravotní problémy?

PŘIJĎTE NA LÉČENÍ I VY !

Rezervujte si místo na tel. +420 732 485 757.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *