Boží uzdravující moc jsem přijala tím nejjednodušším způsobem

Jmenuji se Alena Souhradová a věřím v Ježíše Krista a jeho uzdravující moc. Na jaře mě začalo bolet levé koleno. Bolest místo aby ustupovala, tak gradovala. Samozřejmě jsem se modlila. Asi po dvou měsících, kdy se mi i v klidové poloze zdálo, že se mi noha  otočí o 180 stupňů, jsem se rozhodla navštívit ortopeda. V čekárně na ortopedii stála před dveřmi ordinace fronta lidí. Vydržela jsem tam stát asi 20 minut, pak jsem odešla domů a manželovi sdělila, že si koupím nějaký doplněk stravy na klouby.

Druhý den jsem v práci požádala kolegyně, aby mi takový produkt urychleně sehnaly, protože bolest byla opravdu intenzívní.
V ten den se večer konala v Ostravě bohoslužba s Jouem Ferreyrou, hostem z Argentiny, které jsem se zúčastnila. Když začaly chvály stoupat vzhůru k nebesům, tak Joe Ferreyra řekl do mikrofonu: “ Je tu někdo koho bolí levá noha“,  podíval se na mě a pozval mě dopředu. Vložil na mě ruce a modlil se za mé uzdravení. Mé koleno je od toho okamžiku úplně uzdraveno, bolest zmizela. Bůh se oslavil. Druhý den jsem v práci řekla kolegyním, že žádný doplněk na klouby nepotřebuji, protože jsem byla večer na křesťanském shromáždění uzdravena Boží mocí. Mé uzdravení tak bylo svědectvím i pro ně. Díky Jemu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *