Církev pro všechny

„Opravdu vidím, že Bůh nikomu nestraní, ale v každém národě se mu líbí, kdokoli ho ctí a koná spravedlnost.
Sk.10-34/35

Ano, Bůh nedělá rozdíly, Božím dítětem se může stát každý!

Proto se nemusíš bát, zda jsi nebo nejsi pro něj dost dobrý a jestli můžeš, nebo nemůžeš patřit do jeho církve.
Ježíš zemřel za každého z nás bez rozdílu! Vstal z mrtvých, aby i tobě daroval věčný život. Je jen jedna podmínka: Uvěř v to!

Naše církev je skutečně pro všechny …

Manželství

„Proto muž opouští otce i matku – aby přilnul ke své manželce, aby se ti dva stali jedním tělem.“
Ef. 5/31

Podporujeme manželství a rodinu. Manželství je Boží vůle. Mnoho kázání je právě na toto téma. Podporujeme i mladé lidi, aby vstoupili do manželství a zakládali rodiny. V dnešní době je to velká hodnota!
Pro manžele poskytujeme manželské poradenství a pastoraci.

Maminky s malými dětmi

Maminky s dětmi jsou u nás vítány! Ve sborech jsou místnosti zařízené přesně pro jejich potřeby. Je pro ně připraveno vše, co potřebují (hračky, přebalovací pultík, mikrovlnka…) a samozřejmostí je i odposlech kázání. Děti nejsou překážkou při hledání Boha, děti jsou požehnáním!

Děti 3+

Pro děti máme v našich sborech pestrý program. Během bohoslužby si rodiče mohou v klidu vyslechnout kázání. S dětmi si hrajeme, kreslíme, vyrábíme si, čteme…
Nacvičují se i různá divadla a scénky (např. na Mikuláše). Každoročně organizujeme různé tábory v přírodě. Děti najdou spoustu nových kamarádů a poznají také biblické příběhy hravou formou.

Teenageři

Mladý lidé se u nás určitě nebudou nudit! Kromě bohoslužeb se věnují různým dalším aktivitám. Ve sborech probíhají např. pravidelná setkání. Organizují se i koncerty spojené s kázáním Božího slova, kde se setkávají mladí lidé z Česka i ze Slovenska.
Vznikají kapely, které hrají moderní gospelovou hudbu. Navštěvujeme i koncerty nejrůznějších zahraničních kapel (Hillsong United, Planetshakers, Third day …)
Každoročně organizujeme i různé meetingy, pobyty v horách či letní tábory.

Bohoslužby

Ženy, muži, starší či mladší? ….
Zde se setkáváme všichni bez rozdílu …

Přijď i ty a přesvědč se, že církev nemusí být nudná a plná zbytečných rituálů. Může být živá a může tě dokonce i bavit! Můžeš zde kromě dobrých přátel najít i něco mnohem hodnotnější. Můžeš se zde setkat s Ježíšem. Můžeš zakusit na vlastní kůži, že Bůh je blízko tebe, že tě miluje a chce ti darovat věčný život, zdraví, požehnání.

Tak přijď, těšíme se právě na Tebe!

Zde si můžete přečíst jak to vypadá na bohoslužbě