Církev pro všechny

„Opravdu vidím, že Bůh nikomu nestraní, ale v každém národě se mu líbí, kdokoli ho ctí a koná spravedlnost. ( Bible Sk.10-34/35)

Ano, Bůh nedělá rozdíly, Božím dítětem se může stát každý!

Proto se nemusíš bát, zda jsi nebo nejsi pro něj dost dobrý a jestli můžeš, nebo nemůžeš patřit do jeho církve. Ježíš zemřel za každého z nás bez rozdílu! Vstal z mrtvých, aby i tobě daroval věčný život. Je jen jedna podmínka: Uvěř v to!

Naše církev je skutečně pro všechny …

Manželství

„Proto muž opouští otce i matku – aby přilnul ke své manželce, aby se ti dva stali jedním tělem.“ (Bible Ef. 5/31) Podporujeme manželství a rodinu. Manželství je Boží vůle. Podporujeme mladé, ale i jakoukoli věkovou skupinu lidi, aby vstoupili do manželství a zakládali rodiny. V dnešní době je to velká hodnota! Pro manžele poskytujeme manželské poradenství a pastoraci. Jsou mezi námi manželské páry, kteří žijí již třeba i několik desítek let v tomto nezaměnitelném svazku.

Maminky s malými dětmi

Maminky s dětmi jsou u nás vítány! Ve sborech jsou místnosti zařízené přesně pro jejich potřeby. Je pro ně připraveno vše, co potřebují (hračky, přebalovací pultík, mikrovlnka…) a samozřejmostí je i odposlech a mnohde i vizuální přenos na velkoplošných televizích z probíhajících bohoslužeb. Děti nejsou překážkou při hledání Boha, děti jsou požehnáním!

Děti 3+

Pro děti máme v našich sborech pestrý program. Během bohoslužby si rodiče mohou v klidu vyslechnout kázání. S dětmi si hrajeme, kreslíme, vyrábíme si, čteme… Nacvičují se i různá divadla a scénky. Každoročně organizujeme různé tábory v přírodě. Děti najdou spoustu nových kamarádů a poznají také biblické příběhy hravou formou. Tímto se tyto děti včleňují do společenství lidí, kteří znají Boha a se svými spolu vrstevníky poznávají milost a lásku našeho spasitele již od útlého dětství.

Teenageři

Mladí lidé se u nás určitě nebudou nudit! Kromě bohoslužeb se věnují různým dalším aktivitám. Ve sborech probíhají např. pravidelná setkání. Organizují se koncerty i festivaly spojené s kázáním Božího slova, kde se setkávají mladí lidé z Česka i ze Slovenska.

Tito mladí lidé mají možnost se aktivně podílet na technickém zajištění bohoslužeb, na chválách, mají i příležitosti se naučit dovednosti profi zvukařů, pracují na online internetových přenosech, mají k dispozici moderní techniku, která se pořizuje právě k těmto účelům. Vznikají u nás kvalitní kapely, které hrají moderní gospelovou hudbu. Navštěvujeme i koncerty nejrůznějších zahraničních kapel (Hillsong UnitedPlanetshakersThird day …) Každoročně organizujeme různé meetingy, pobyty na horách či letní tábory.

Senioři

 Z důvodu imobility některých seniorů vzrostl zájem o službu kázaného slova i v domovech pro seniory, proto v některých městech tato služba pravidelně probíhá.

Nezadaní

Budeš se divit, ale i pro nezadané má Bůh své místo. Většinou se zapojí aktivně do nějaké služby a záhy poznávají protějšek, který jim je po boku celý další naplněný život dobrými věcmi a poznáním lásky a milosti Krista.

Nemůžeš se najít ani v jedné jmenované skupině?

Nevadí! Přijď a poznej lidi, kteří tě s radostí přijmou mezi sebe. Skrze přijetí Ježíše Krista může do tvého života přijít mnoho dobrých věcí i lidí, přátel a rozhodně nebudeš sám. Uvidíš, že problémy života, ale i tohoto světa, se dají řešit úplně jinak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *