Zázrak: 5 cm velká cysta zmizela díky Léčení

Dne 26.3. 2012 mi paní doktorka na ultrazvuku diagnostikovala velkou cystu na vaječníku. Pochopitelně mě tím okamžitě velice vystrašila a já jsem začala přemýšlet o svém zdraví. Hned další den jsem se s diagnózou svěřila své kamarádce, která mi bez váhání nabídla Léčení.

Ve středu 28.3.2012 jsem se tedy v jejím milém doprovodu vydala na Léčení. Po zaznění prvních tónů krásného hudebního doprovodu jsem cítila velký příval emocí.

Věděla jsem, že se ten den stane něco výjimečného. Písně plné chvály Boha otvíraly srdce a já jsem se postupně zbavovala strachu.
Nejsilnějším momentem pro mě bylo samotné Léčení, kdy kazatel položil ruce na moji hlavu, modlil se a já jsem cítila příjemné teplo. Po skončení ze mě najednou spadla všechna tíha. Domů jsem šla s pocitem lehkosti a uvolnění. Ta obrovská radost se nedala zadržet. Téměř celý večer jsem se usmívala.

Nepopsatelná radost přišla ten samý týden v pátek, kdy jsem šla na vyšetření, na kterém mi paní doktorka měla říci podrobnosti.

„Teď vás potěším. Žádná cysta tam není,“ zněla slova paní doktorky. Bylo to těžko uvěřitelné, protože ještě před týdnem byla cysta velká 5 cm.

Léčení je krásná věc! Bůh a Ježíš si přeje, abychom se radovali ze života a užívali si našeho pevného zdraví

Simona Hodrová (25 let)

Trápí vás bolesti nebo jiné zdravotní problémy?

PŘIJĎTE NA LÉČENÍ I VY!

Rezervujte si místo na tel. +420 732 485 757.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *