Úžasná konference s Danielem Kolendou je za námi!

Banská Bystrica. V sobotu, 30. 7. nás navštívil nástupce evangelisty Reinharda Bonnkeho, 34letý Daniel Kolenda.
Sportovní hala na Štiavničkách doslova praskala ve švech. Setkalo se v ní přibližně 2500 křesťanů i nevěřících z celého Slovenska, Česka a dokonce i Maďarska. Pro nevěřící bylo zajištěno i několik autobusů z různých měst, které je dovážely až k sportovní hale zcela zdarma.
Danielova smělost, pomazání a láska, s jakou mluvil o Bohu, byla inspirací pro každého z nás. Před kázáním pouštěl videa z kampaní v Africe, kde se lidé v milionech obrací k Bohu. Zažívají tam úžasné zázraky a uzdravení. Velmi silné bylo i video o muslimovi, který byl hluchý a Ježíš ho zcela uzdravil.
Dvě bohoslužby (ráno a večer), během nichž kázal, se nesly v duchu lásky a milosti.

„Bůh nedokáže jen jednu věc, milovat nás více“
„Spasení je zdarma, ale následování Ježíše stojí všechno!“

I tyto myšlenky zazněly a doslova se přimlouvaly k našim srdcím. Atmosféra byla nabitá Boží přítomností a nejen nevěřící, ale i věřící znovu odevzdávali své životy Bohu. Mezi ranním a večerním shromážděním se již tradičně konaly křty. Tentokrát se křtilo 44 lidí. Daniel dával na obou bohoslužbách výzvu pro ty, kteří ještě neznali Ježíše osobně jako svého Spasitele. Dopředu vyšlo přibližně 230 lidí z různých míst Česka i Slovenska. Lidé byli doslova hladoví po Bohu a skutečně dotknuti Svatým Duchem. Na večerním shromáždění nás Daniel vyzval, abychom se jeden za druhého modlili za uzdravení. Ukázal tím, že Bůh i dnes uzdravuje lidi a umí si na to použít každého člověka, který mu uvěří. Po krátké modlitbě zavolal dopředu k pódiu každého, kdo byl na místě uzdraven. Vyšlo kolem 100 lidí. Ježíš uzdravoval oči, uši, páteře, migrény, atd … Ne všichni vyšli dopředu, ale mnoho dalších se ještě na místě hlásilo, že také zažili uzdravení.

Byl to opravdu výjimečný a nezapomenutelný čas plný Boží přítomnosti, která zcela měnila lidské životy.
Jsme opravdu velice vděční za Daniela Kolendu, Reinharda Bonnkeho a celou organizaci CfaN.

Bůh Vám mocně žehnej!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *