Reportáž z víkendového pobytu

Ve dnech 6.-8.10.2017 se uskutečnil historicky první sborový víkend církví Milost Ostrava, Praha a Žilina.
V den příjezdu nás na hotelu pohostili řízkem a bramborovým salátem 😀

V 19:00 začalo první setkání pomazanými chválami a vyučováním Petra Kuby o etice služebníka.Hlavními body byla čistota ve vztazích a ctnostný život křesťana. Jednoduché a úderné pravdy všechny nabudily na zítřejší setkání.

V sobotu se pastor věnoval správnému pohledu na finance podepřené delšími pasážemi z Božího slova. Velkou část věnoval i důležitosti kupování a vlastnění církevních budov, jelikož v Ostravě se právě sborová budova kupuje.

Po obědě byl volný program s nabídkou výletu na Ondřejník, bowlingového turnaje, wellnes s bazénem, vířivkou a saunami. Prostor byl i pro skupinové a individuální rozhovory na procházce, při kávě v restauraci apod.

Po gulášové párty nastal čas otázek, které měli lidé možnost položit a vyústilo to ve vyučování o duchu Jezábel – jak ho rozpoznat ve službě a jak proti němu bojovat. Ve večerních hodinách pak probíhalo více či méně hlasité společenství na pokojích. Nedělní bohoslužba byla shrnutím všech tří vyučování s obrovským povzbuzením do nadcházejících dní pro růst a manifestaci Božího království v našich městech.

Děkujeme manželům Kubovým za jejich vyučování a osobní přínos a manželům Kapounovým za vyjednání celého pobytu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *