Pokračujeme 7.

Konference v Bratislavě byla opět skvělá. Dopolední shromáždění bylo standartní – chvály, modlitby, kázané slovo, služba. Všechno, jak má být. Večerní shromáždění, věnované 70. výročí založení státu Izrael, dopadlo dobře, dokonce můžeme říci nad očekávání. Byla velmi dobrá účast, kvalitní řečníci i hudebníci a hlavně byla velmi srdečná atmosféra. Každý, kdo byl, určitě odešel požehnaný s ujištěním v srdci, že byl ve správný čas na správném místě. Ti, kteří jste nebyli, se podívejte na záznam.

Touto cestou děkuji všem, kteří přispěli ke zdárnému průběhu konference – technikům, hudebníkům, organizátorům. Bratislavský sbor zvládl úlohu hostitele na výbornou.

Jedna velká akce je za námi. Teď si trochu odpočineme a začneme se připravovat na akci další. Ve dnech 15. – 17. června 2018 bude v Banské Bystrici další konference. Hostem na ní bude mimořádný Boží muž, náš přítel Guillermo Prein z Argentiny. Upozorňuji, že bude sloužit už v pátek večer na mládeži (samozřejmě může přijít kdokoliv), v sobotu bude mít jedno shromáždění a bude sloužit i v neděli. Samozřejmě, dnešní technika umožňuje sledovat shromáždění z tepla domova, díky Bohu za to. Vždy je však lepší být osobně při tom, když společně hledáme Pána a dějí se věci posilňující vliv Božího království. Takže se uvidíme v Banské Bystrici a ještě jednou všem děkuji za bratislavskou konferenci. Pokračujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *