Pokračujeme 50. týden

Pokoj vám. Ozývám se po delší době, neboť jsem byl pár dní v Jeruzalémě. Jezdím tam proto, že věřím, že je dobře mít svou pozornost upřenou na Izrael jako národ, stát i region. Dobře se tam modlí. Zájezdy do Izraele jednoznačně doporučuji. Samozřejmě jsem sledoval i bohoslužby v banskobystrickém sboru a velmi se mi líbily. Zase se obrátilo pár lidí a velmi příjemný byl dětský program. Nebyl dlouhý, takže nenarušil bohoslužbu, byl jednoduchý, svižný a srdce rodičů se určitě potěšila pohledem na své ratolesti.

Včera u nás Vierka Berkyová začala vánoční turné. Asi je to tím, že jsme se již trochu sblížili, ale koncert byl skutečně super. Duch svatý byl přítomen, Pán se dotýkal srdcí věřících i nevěřících a co je zajímavé, na závěr jsem se modlil za několik lidí, kteří měli bolesti, a okamžitě se jim ulevilo. Jeden (zcela) hluchoněmý muž, který začal již trochu slyšet po modlitbě Petera Gammonse, včera zaznamenal další zlepšení. Díky Pánu.

Vím, že akcí na podzim bylo hodně, ale sami vidíte, že přinášejí dobré ovoce. Nyní je před námi úkol, aby se sympatizanti a nově obrácení proměnili v učedníky Ježíše Krista. Mějte požehnaný čas. Pokračujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *