Pokračujeme 11.

Opět byla skvělá konference. Dobrá účast, znovu se křtilo několik desítek lidí. Věřící vykazovali v letním parnu ovoce Ducha – byli trpěliví, hladoví po Bohu. Tak, jako vždy, bola silná přítomnost Svatého Ducha.

Služba Guillermo Preina byla jedna z nejlepších, které u nás byly. Nesetkal jsem se s jedinou negativní reakcí (a to je v církvi už co říct). Skutečně požehnaní Boží služebníci se dokážou dostat k srdci věřících. Výsledkem je, že lidé jsou dotknuti a odcházejí změnění a kvůli tomu se oplatí cestovat a vynaložit námahu.

Po konferenci jsme si namísto oddychu zvolili znovu pracovat. Právě probíhá kampaň s Alexem Peremotem a je rovněž požehnaná. Všichni se připravujeme na prázdninové období dovolených. Začínáme tábory, které zaberou první část prázdnin. Na začátku srpna pokračujeme v kampaních, přijede kanadský evangelista John Huizing a Henry Madava, který v Kyjevě vede jeden z největších sborů v Evropě.

Vím, že přichází období dovolených a že léto má mnoho nástrah, ale také je na tomto období zvláštní milost – obracejí se lidé. Léto bude dobré. Pokračujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *