Nejlepší lékař je Bůh

Svědectví o uzdravení – Pavla Hermannová

Byla jsem zdravou dívkou. Věnovala se řadě sportů – a k mým oblíbeným patřilo lyžování. Pár dnů po 18. narozeninách jsem ovšem na lyžích nepříjemně upadla a pochroumala si vazy, meniskus a další části kolene. Následovala operace, pak další, a přestože jsem v běžném životě fungovala “normálně“, lyžím a dalším zátěžovějším aktivitám jsem se nemohla věnovat, protože koleno bylo nestabilní a občas i dosti bolestivé. Takto jsem prožila 31 let.

Jednoho dne se mi stala zvláštní věc. Náš pastor Peter Kuba se ve shromáždění modlil za uzdravení různých nemocí a najednou se začal modlit za uzdravení pravého kolene. “To se týká mne,“ říkala jsem si a následně vnímala, že mé pravé koleno je uzdravováno a uzdraveno. Byla v něm nová síla, energie, svěžest, pohyblivost a stalo se během pár okamžiků úplně bezbolestným! Po chvíli se pastor modlil také za kožní problémy, kterými jsem se moc nezabývala. Ovšem – když jsem přišla domů a mimoděk pohlédla do zrcadla – zažila jsem překvapení! Viděla jsem, jak má zánětlivá kožní ložiska, která jsem léčila řadou prostředků rok a půl, velmi rychle vysychají a mizí mi takřka před očima! Přirovnala bych to k vylití vody na rozpálenou varnou desku – zasyčí to a mizí..
Byla jsem tolik povzbuzena! Sláva a díky Bohu! Díky pastorovi i církvi, která se modlila..

Je psáno, že “..velkou moc má vroucí modlitba spravedlivého.“ /Bible, Jakub 5.16/ a “…já jsem Hospodin, tvůj lékař.“ /Bible, Exodus 15.26/ Zažila jsem na vlastním tĕle, že “On uzdravuje všechny tvoje nemoci.“ /Bible, Žalm 103.3/ Stačí Bohu věřit. Není žádný důvod nevěřit Mu.. On je ta cesta, pravda a život!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *