Letní dovolená služebníků 2021

Pro rok 2021 byl vybrán hotel Harmonie ***, který najdete na okraji lázní Luhačovice v údolí říčky Olšavy. Tento hotel disponuje dvěma budovami I., kde budou ubytovány rodiny s malými dětmi. Tyto pokoje jsou vždy dva a jsou propojené. Na pokojích jsou sociální zařízení a pokoje jsou s balkóny. Jsou prostornější. Budova II. Se nachází cca 80 metrů od budovy I., kde budou ubytování převážně manželské páry, rodiny s většími dětmi, mládež, jednotlivci. V této budově budou probíhat i snídaně a večeře a bohoslužby. Hotel má velmi prostorný areál a najde si tam využití každý. Nabízí mnoho možností, jak trávit čas. Volnočasové aktivity, například cykloturistiku, in-line brusle nebo pěší turistika. Kola a jiné pojezdy s potřebným vybavením jsou v okolním areále na několika místech opravdu za rozumné ceny. Příležitostí ke koupání je v Luhačovicích dostatek: Luhačovická přehrada, městská plovárna v centru Luhačovic nebo moderní koupaliště DUHA v Pozlovicích.
Svou polohou, šíří služeb a vybavením je hotel Harmonie ideálním místem pro aktivní dovolenou, pobyty rodin s dětmi ale i klidnou lokalitou je vhodný pro seniory.
Mezi hlavní přednosti areálu hotelu Harmonie patří nedotčená okolní příroda na okraji Bílých Karpat, čisté ovzduší, rozlehlá zeleň na velkém pozemku hotelu a ideální docházková vzdálenost do centra lázní Luhačovice i k Luhačovické přehradě. Hotely Harmonie I a II nabízí komfortní ubytování, gastronomii, která se opírá především o českou kuchyni, wellness služby a širokou škálu volnočasových aktivit.

Termín dovolené:

4.7. – 9.7.2021
(neděle – pátek)

Kde:

Hotel Harmonie ***, Luhačovice
Jurkovičova Alej 857 / 763 26 Luhačovice
www.hotel-harmonie.cz

Kontaktní osoby:

Pan Milan Havelka, tel.:+420 604 421 450
Paní Jaroslava Krbcová, tel.:+420 723 681 701 (rezervace ubytování)
Kontaktní e-mail: cvpelhrimov@seznam.cz

Jak objednat ubytování:

Ohledně rezervace a více informací o pobytu v hotelu je možné se dotázat formou e-mailu na adresu: cvpelhrimov@seznam.cz 

Informace o ubytování:

 • K dispozici máme 2L pokoje
 • Všechny pokoje jsou součástí hotelu a jsou vybaveny sociálním zařízením (WC+sprcha/vana)
 • rezervaci ubytování proveďte prostřednictvím e-mailu na adresu cvpelhrimov@seznam.cz
 • Pro objednávku pobytu pro více jak 2 osoby, prosím uveďte, jak budete chtít být rozřazeni do pokojů.
 • Do objednávky uveďte počet osob, celá jména osob a věk.
 • Možnost vzít s sebou psa za příplatek 150,- Kč/noc.  Potřeba uvést v objednávce
 • Postýlka je zdarma. Postýlek je omezený počet – nutno nahlásit
 • Dítě do 3 let zdarma bez nároku na stravu a lůžko
 • Rezervaci považujeme jako závaznou po přijetí platby (zálohy, popřípadě celé částky za pobyt) na bankovní účet
 • Informace k platbě včetně ceny za ubytování vám bude zasláno po přijetí závazné objednávky pobytu
 • GDPR – při závazné rezervaci ubytování a zaplacení zálohy současně udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely ubytování dále souhlasíte s pořizováním a používáním fotografií, video záznamu z tohoto pobytu své i svěřené nezletilé osoby, kterou přihlašujete. Souhlas s GDPR se řídí podle ust. S 12 zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, v platném znění (dále jen „občanský zákoník”) a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Souhlas udělujete organizaci Milost Pelhřimov, Pražská 1947, 393 01 Pelhřimov /v současné době se organizace přejmenovává na Milost Vysočina a mění adresu na Máchova 1174, 396 01 Humpolec/
 • V případě zrušení rezervace ubytování po zaplacení zálohy, budeme postupovat dle stornovacích poplatků uvedených ve smlouvě sjednané s hotelem Harmonie. Případné vyúčtování by proběhlo po zaplacení konečné faktury při ukončení pobytu.
 • Pro tento případ je dobré si za sebe sehnat náhradu
 • Platné storno podmínky dle smlouvy:

30 – 16 dnů před datem nástupu:10% z celkové ceny
15 – 7 dnů před datem nástupu: 30% z celkové ceny
6 – 1 den před datem nástupu: 50% z celkové ceny
v den nástupu nebo při nenastoupení klienta: 100% z celkové cen

 • Storno v souvislosti s Covid 19

Pokud by jste byly nemocní nebo nakažení Covid 19, i když tuto alternativu nepředpokládáme, platí storno podmínky, které má přijaté Hotel pro tuto situaci. Řídíme se smluvními podmínkami hotelu, není v našich silách vycházet z jiných pravidel než Hotel Harmonie.

 • Zrušení Pobytu v souvislosti s Covid 19

Protože nikdo z nás neví, jaké budou podmínky vyhlašované státem ČR v době konání pobytu. Nemůžeme zaručit pořádání tohoto společného pobytu. Pokud by byly opatření v souvislosti s Covid 19 nepřijatelné s pořádáním /málá účast pod 40lídí, zavřené hotely, zavřené státní hranice mezi ČR a SR, zákaz shromažďování lidí v sále při počtu našich ubytovaných  lidí/.  Bude pobyt zrušen a vrácení zaplacené částky se bude řídit dle aktuální domluvy s Hotelem.

 • Doporučujeme tedy sledovat aktuální informace na webu a whatsaap skupině, která bude zřízená k informativním účelům zájemců.

Cena za ubytování:

 • 840 Kč/osoba/dvoulůžkový pokoj/noc s polopenzí (4.200,- Kč/5 nocí)
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 200 Kč/osoba/noc
 • Dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu
 • Dítě 3 – 10 let: Celkem 540 Kč/dítě/noc s polopenzí (2.700,- Kč/5 nocí)

Polopenze (snídaně bufetová + první večeře jednotné jídlo na ostatní dny výběr ze 3 druhů hlavních chodů vč. bezmasého)
V ceně ubytování není zahrnut ubytovací poplatek účtovaný na základě Vyhlášky města pro 2021– 30 Kč/os./noc (platí osoby nad 18 let)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *