Letní dovolená služebníků 2021

Pro rok 2021 byl vybrán hotel Harmonie ***, který najdete na okraji lázní Luhačovice v údolí říčky Olšavy. Tento hotel disponuje dvěma budovami I., kde budou ubytovány rodiny s malými dětmi. Tyto pokoje jsou vždy dva a jsou propojené. Na pokojích jsou sociální zařízení a pokoje jsou s balkóny. Jsou prostornější. Budova II. Se nachází cca 80 metrů od budovy I., kde budou ubytování převážně manželské páry, rodiny s většími dětmi, mládež, jednotlivci. V této budově budou probíhat i snídaně a večeře a bohoslužby. Hotel má velmi prostorný areál a najde si tam využití každý. Nabízí mnoho možností, jak trávit čas. Volnočasové aktivity, například cykloturistiku, in-line brusle nebo pěší turistika. Kola a jiné pojezdy s potřebným vybavením jsou v okolním areále na několika místech opravdu za rozumné ceny. Příležitostí ke koupání je v Luhačovicích dostatek: Luhačovická přehrada, městská plovárna v centru Luhačovic nebo moderní koupaliště DUHA v Pozlovicích.
Svou polohou, šíří služeb a vybavením je hotel Harmonie ideálním místem pro aktivní dovolenou, pobyty rodin s dětmi ale i klidnou lokalitou je vhodný pro seniory.
Mezi hlavní přednosti areálu hotelu Harmonie patří nedotčená okolní příroda na okraji Bílých Karpat, čisté ovzduší, rozlehlá zeleň na velkém pozemku hotelu a ideální docházková vzdálenost do centra lázní Luhačovice i k Luhačovické přehradě. Hotely Harmonie I a II nabízí komfortní ubytování, gastronomii, která se opírá především o českou kuchyni, wellness služby a širokou škálu volnočasových aktivit.

Termín dovolené:

4.7. – 9.7.2021
(neděle – pátek)

Kde:

Hotel Harmonie ***, Luhačovice
Jurkovičova Alej 857 / 763 26 Luhačovice
www.hotel-harmonie.cz

Kontaktní osoby:

Pan Milan Havelka, tel.:+420 604 421 450
Paní Jaroslava Krbcová, tel.:+420 723 681 701 (rezervace ubytování)
Kontaktní e-mail: cvpelhrimov@seznam.cz

Aktuálně: rezervace jsou již ukončené

Informace pro ubytované

Informace ke splnění vládních opatření – čestné prohlášení

Informace ohledně příjezdu pro ubytované

Harmonogram

Fotogalerie:

2 komentáře k “Letní dovolená služebníků 2021

 • 17.4.2021 o 9:14
  Permalink

  Dobrý den,
  Prosím o přihlášení 1 osoba

  Děkuji

  S pozdravem

  Jana Krejčová

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *