Ivan Eliel Ferreyra v Ostravě

 Ivan Eliel Ferreyra  29.9.2018 v Ostravě

Ivan nás povzbuzoval  a vedl do chval a uctívání Ježíše Krista skrze jednoduché španělské chvály, které hrál buď na kytaru nebo na klavír s doprovodem. Poté vyučoval z Lukášového evangelia 5:1-11. Reálná situace, kterou zažili profesionální rybáři, kdy celou noc lovili pro obživu a nic nechytili je naprosto totožná s našimi neúspěchy. To, že něco umíš zdaleka nestačí, aby se ti dařilo. Potřebuješ setkání s Ježíšem, stejně jako profesionální rybáři. Boží duch udělá ten rozdíl. Právě ve chvíli zoufalství a frustrace se Ježíš s tebou chce setkat. Pak na Jeho příkaz tu věc udělej znovu. Ježíš Kristus nemá žádnou formu, je dynamický, stále v pohybu.

Bůh nás nepovolal k selhání. Chce to změnit. Bůh chce použít co máš ve svých rukách, ale nebudeš to ty, bude to Boží duch. Klíčem je naplnit se Duchem svatým a pak budeš sklízet tak, jak jsi ještě nikdy nesklízel. Načasování je u Pána, ne u tebe. Potřebuješ slyšet Ježíšův hlas, hned ho poslechnout a bude sklizeň. Bůh chce být ve tvých plánech, chce být středem každé oblasti tvého života.

VĚTŠÍ SKLIZEŇ PŘIJDE DO SBORŮ !!!

Následovalo další uctívání Ježíše a Iván i s manželkou Gabrielou se modlili za lidi, kteří odcházeli občerstevni a naplněni Boží láskou.

 

Děkujeme za jejich službu a děkujeme překladatelce Aleně Pavelkové 🙂

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *