Ivan Eliel Ferreyra v Ostravě

Ivan Eliel Ferreyra je křesťanský hudební skladatel a klavírista, misionář argentinského sboru Katedrála zázraků (Catedral de Milagros), který v současnosti působí ve Španělsku. Jeho služba je spojením chval a kázaného slova, během které se projevuje Boží přítomnost a Bůh se dotýká lidských srdcí a životů.

Přinášíme Vám krátkou reportáž ze shromáždění v Ostravě…

V neděli 29.9.2019 navštívil náš sbor muzikant a skladatel křesťanské hudby Ivan Eliel Ferreyra. Po skončení chval v českém jazyce nás povzbudil do uctívání Ježíše vlastními slovy i zpěvu v jazycích. Lidé cítili Boží dotyk ve svých srdcích i na svých tělech. Hlavní povzbuzení, které chtěl Ivan předat bylo „CO VIDÍŠ“?

Mohou být dva rozdílné pohledy na tutéž věc. V zemi, kde 3,5 roku nepršelo, byl hlad a všichni umírali se prorok Eliáš modlil za déšť. Šestkrát poslal svého služebníka ať jde vyhlížet dešťové mraky a šestkrát se vrátil se špatnou zprávou. Ani to Eliáše neodradilo, protože věděl, že Bůh déšť pošle. Po sedmé služebník uviděl malinkatý mráček, a to byl začátek prudkého lijáku. Bůh splnil své slovo, Bůh nikdy nelže. Jedna skupina lidí jedná podle toho, co vidí reálným zrakem a podle okolností a druhá skupina jedná podle toho, co řekl Bůh.

Je jedno, kolikrát se Ti věci nepovedly, kolikrát jsi volal na Boha. V knize Jeremiáš 33:3 se píše, že máš volat k Bohu a On ti odpoví – poví Ti veliké a nedostupné věci, které neznáš. Pojď do toho znovu, Tvůj zázrak přichází. Jde jen o to „CO VIDÍŠ“.

Na závěr jsme společně vyznali, že zázrak přichází do konkrétní oblasti, kde je potřeba. Ivan si velmi užíval čas v ostravském sboru hlavně díky hladu po Boží přítomnosti a odevzdával vřelé pozdravy od své rodiny i sboru.

Děkujeme Veronice Bordovské za skvělý překlad

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *