Evangelizovat lze i písní

Evangelizovat lze i písní

Tak by se dalo charakterizovat červencové vystoupení křesťanských hudebníků Církve Víry Praha v domově pro seniory na zámku v Lysé nad Labem. Bylo to jejich první vystoupení s cílem potěšit lidi starší generace, kteří ve svém pokročilém věku z nejrůznějších důvodů zde našli svůj nový domov. Vystoupení bylo v hudebním stylu country gospel a zazněly staré křesťanské písně v českém překladu z jižních států USA a Velké Británie, které ani po sto padesáti letech neztratily na své duchovní síle, kráse a ryzosti. Publikum, ve kterém byli také rodinný příslušníci seniorů a službu konající personál, přijalo celé vystoupení velice vstřícně a v nejednom oku se zaleskla i slza radosti a dojetí.

 

Za vydařenou akcí je třeba vidět dobrou a obětavou práci celého realizačního týmu a zejména manželů Krečmerových, kteří se práci se seniory věnují a celou akci zorganizovali.

Ti, kteří během vystoupení zažili Boží dotek, zřejmě nebudou moci navštěvovat naše sborová shromáždění, ale i tak všichni, kteří měli podíl na realizaci této akce, pociťují nezištnou radost a pocit Boží přízně za zpříjemnění času lidem, kteří to tak velmi potřebují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *