Cysty jsou z těla pryč

Pohybové problémy, onemocnění kloubů ale i špatné vidění a sluch – z toho všeho bylo už množství lidí uzdraveno. Čtěte další svědectví.

Olga, 72 let

„Měla jsem výrůstky na zádech a o jeden obratel navíc, ale teď se cítím lépe! Po každé modlitbě je to lepší a lepší!“

Alois, 78 let

„Měl jsem degenerovanou sítnici na levém oku a viděl jsem takovou žlutou skvrnu. Na Léčení jsem byl celkem třikrát. Pokaždé se to zlepšovalo, až se to úplně vyléčilo, že teď krásně vidím! Také se mi zlepšila rovnováha, se kterou jsem měl předtím problém, a nyní už chodím bez hole. Přišel jsem po angíně pectoris, měl jsem bolest na prsou, když jsem zrychlil chůzi. Teď už je to v klidu, bolest odešla. Jsem moc rád za všecko! Děkuji.“

Marie, 74 let

„Já jsem měla více důvodů, se kterými jsem šla na Léčení. Měla jsem jednu nohu kratší než druhou a to mi způsobovalo problémy s chůzí. Teď jsou nohy stejně dlouhé a chůze už je dobrá. Také se mi zlepšil sluch, předtím jsem neslyšela na pravé ucho. Trpěla jsem častými depresemi a měla výrůstky na páteři. Všecko už je to ale lepší, díky modlitbám toho pána!“

Iva, 64 let

O Léčení jsem se dozvěděla z novin a velice mě to zaujalo. Byla jsem odhodlaná přijít a zkusit to. Zaujala mě také ta svědectví lidí, co už tam byli. Přišla jsem s pálením na ledvině. Měla jsem tam cystu o velikosti 90 mm a další cysty na hrudi. Po sedmé návštěvě Léčení se mi cysta na ledvině zmenšila o 2 cm! Byla jsem na vyšetření SONO a pan doktor, tomu nemohl uvěřit; říkal, že to musel špatně změřit, že jsem byla špatně natočená.
Když se za mě na Léčení modlili, cítila jsem pálení a teplo na hrudi, věděla jsem, že jsou cysty pryč! Také že ano! Byla jsem znovu na vyšetření pro potvrzení výsledku a žádná cysta nikde nebyla! Je to potvrzeno. Jsem tak ráda!
Ještě jsem měla i bolesti kolenou, nemohla jsem si ani kleknout. Po třetí návštěvě Léčení, bolest odešla, teď už můžu normálně bez bolesti klečet! Opravdu jsem ráda, že jsem to zkusila. A přeji všem, aby také byli uzdravení.

Anna, 72 let

„Bolely mě nohy, protože jsem měla jednu nohu kratší. Po modlitbě je to lepší!“

Trápí vás bolesti nebo jiné zdravotní problémy?

Přijďte i vy na Léčení.

Rezervujte si místo na tel. +420 732 485 757.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *