Jak bylo s Peterem Gammonsem v Ostravě?

Peter Gammons, uznávaný evangelista, v úterý večer zavítal do Církve víry Milost Ostrava. Bylo naší ctí jej za poslední roky přivítat už poněkolikáté, takže jsme se těšili na odkaz, který přinese.

Peter je známý uzdravováními a zázraky, které skrze něj Bůh koná. Zároveň vyučuje zdravému biblickému pohledu na dávání a prosperitu.

Včerejší bohoslužba byla pojata trochu netradičně, nicméně měla pro věřící i návštěvníky, kteří se ukázali poprvé, veliký význam. Po chválách se Peter ujal slova. Svůj čas využil k tomu, aby podle Bible a svých zkušeností odpovídal na nejčastější otázky ohledně uzdravování, které lidé kladou. Např. Proč existují nemoci? Pocházejí od Boha? Nechce nás Bůh jimi něco naučit? Je nutná k uzdravení víra?  Proč se neuzdraví každý? Na každou otázku podal odpověď, kterou prokládal svými zkušenostmi a samozřejmě i vtipnými historkami, což je ostatně o něm také známo.

Na konci shromáždění se Peter za každého, kdo si přišel pro uzdravení, pomodlil. Byli jsme svědky, jak Bůh jedná. Zároveň děkujeme za zjevení z Bible, která upevní naši víru v otázkách uzdravení.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *