Letní dovolená služebníků 2019


Připravujeme třetí ročník letní dovolené, který se uskuteční od 30.6.do 5.7.2019 v hotelu Medlov ve Fryšavě pod Žákovou horou (Vysočina). Nachází se ve stejné lokalitě jako hotel Horník, ve kterém jsme byli ubytovaní předchozí dva roky. Jelikož zájem o dovolenou každoročně roste, pro tento rok jsme zvolili hotel Medlov, protože nabízí větší ubytovací kapacitu.

Proč se účastnit této dovolené?

Dovolená probíhá pod vedením Ducha Svatého, a proto její atmosféra se nese v Duchu a pravdě. Samozřejmostí jsou společné ranní modlitby a večerní shromáždění včetně vyučování pastora Petra Kuby.

Tento čas dovolené je dobrý způsob jak se více mezi sebou seznámit a poznat nové přátelé. Vzájemné prohloubení vztahů poté nabírá na intenzitě služby pro Pána v každém sboru i skupině. Společně pak spolupracujeme na evangelizačních akcích a vzniká i jednota mezi mládeží. Není podmínkou, aby se dovolené účastnili pouze „zapálenci“ pro Krista. Určitě nabídněte pozvání i pro vaši rodinu a přátelé. Věříme, že tato dovolená se stane pro ně velkým povzbuzením stejně jako v minulosti pro mnohé z nás. Pro povzbuzení sdílíme jedno svědectví rodiny Pornerových, která se zúčastnila v roce 2018.

„Ještě jednou moc děkujeme za dovolenou pro služebníky. Je prostě skvělé strávit dovolenou s přáteli v Kristu a s Božím slovem. Vždy máme touhu o dovolené dát větší prostor pro přiblížení se k Bohu, čtení Bible a modliteb za různé oblasti našeho života, ale dosud se nám to moc nedařilo. Dovolená byla sice vždy hezký čas strávený s rodinou, ale na Boha jsme „neměli“ tolik času kolik jsme si plánovali. Letošní dovolená ale byla jiná. Byla pro nás posílením ve víře, časem modliteb, budováním ve službě i navázáním nových přátelství.“

Informace k rezervaci ubytování

Kontaktní osoby:

Paní Jaroslava Krbcová
Tel.:+420 723 681 701
(popř. Paní Marie Havelková tel.: + 420 736 534 283)
Kontaktní společný e-mail: cvpelhrimov@seznam.cz

Termín dovolené:

30. 6. – 5. 7. 2019 (neděle – pátek)
Místa k rezervaci:
K dispozici máme 150 volných míst – 2 lůžkové, 3 lůžkové a 4 lůžkové pokoje (4 lůžkové apartmány jsou určeny pro rodiny s dětmi)

Ceník:

Ubytování:

  • Dospělá osoba 3.850- Kč/os/5 nocí
  • Děti do 12 let 3.650,- Kč/os/5 nocí
  • Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
  • Lze zapůjčit postýlka vč. vaničky a nočníku za příplatek 200,- Kč/pobyt (V případě zájmu lze zarezervovat při nahlášení pokoje. Vybavení není součást stanové ceny za pobyt, a proto je nutné uhradit při příjezdu).
  • Z důvodu závazného zarezervování ubytování v hotelu Medlov je potřeba uhradit zálohu 2.000,- Kč/os do termínu: 20.01.2019
  • Možnost vzít s sebou psa za příplatek 100,- Kč/noc. Potřeba uvést v objednávce

Hotelem nám byla stanovena nabídková cena pro naši skupinu, která se liší od běžně nabízených cen na internetu v této sezóně. Jsou v ní již zahrnuty slevy na skupinu, slevy na děti, ubytování s polopenzí a pronájem sálu.

Jak objednat ubytování:

Závaznou rezervaci pobytu posílejte pouze formou e-mailu na adresu: cvpelhrimov@seznam.cz

Na základě této rezervace vám budou zaslány informace k platbě a formuláře pro vyplnění souhlasu se zpracování osobních údajů dle GDPR.

Prosím do objednávky uvádějte: Jméno, počet osob (děti do 3let, do 12 let, nad 12 let) a jaký typ pokoje (2lůžko, 3 lůžko, 4lůžko) budete chtít zarezervovat. 4lůžkové apartmány jsou určené pro vícečetné rodiny. Pokud budete provádět objednávku pro více osob než je kapacita lůžek na pokoji, prosíme o informaci, kolik pokojů budete potřebovat.

Z důvodu zvolení jiného hotelu, který má velkou kapacitu je potřeba zarezervovat dané pokoje a případně je kapacitně doplnit lidmi, se kterými chcete bydlet. Není v našich silách administrativně ani organizačně toto zajistit prosím tedy o sounáležitost.

Pokud jedete jako samostatná osoba. Uveďte prosím, jestli souhlasíte s přiřazením k někomu na pokoj či ne. Může se stát, že vznikne příplatek za volné lůžko. Vše je o domluvě a budeme to s hotelem řešit operativně.

Více informací o hotelu Medlov získáte na jejich webových stránkách: www.medlovhotel.cz

 

Datum / čas
30. června 2019 - 5. července 2019
0:00

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *