Křesťanská konference 1/2019


Křesťanská konference Banská Bystrica

 

Zveme Vás na konferenci do Banské Bystrice.

 

Křesťanská konference je společným setkáním křesťanů ze Slovenska a z Čech. Skládá se z několika bohoslužebných shromáždění, na kterých se setkáte s moderním projevem chvály a uctívání Boha. Kázání a vyučování z Božího slova budou prezentovány srozumitelným způsobem s cílem prakticky pomoci lidem v jejich každodenním životě a při hledání Boha. Budou také probíhat modlitby za uzdravení a vysvobození z těžkých životních situací.

 

Na konferenci přivítáme jako hosta pastora Henryho Madavu.

Pastora Madavu provází pověst nesmírně úspěšného služebníka evangelia, jehož vliv daleko přesahuje hranice jeho několikatisícového shromáždění v hlavním městě Ukrajiny. Na Ukrajině i v zahraničí totiž založil množství dalších sborů, bývá pravidelným řečníkem mnoha velkých konferencí a založil také misijní organizaci Christ for all Cities (Kristus pro všechna města), která organizuje velké evangelizační kampaně. Pastor Madava s úsměvem říká, že tak, jak byl Reinhard Bonnke povolán kázat evangelium v ​​Africe, podobně i on, Afričan původem ze Zimbabwe, byl povolán dělat evangelizační kampaně v Evropě. Dodává také, že nerozumí lidem, kteří říkají, že zázraky, které se dějí v Africe, se v Evropě nedějí, neboť on vidí, že i zde se dějí stejné věci jako na různých afrických evangelizačních kampaních.

Jak se vlastně pastor Madava dostal na Ukrajinu a jak se začala jeho významná služba? V roce 1986 přijel do tehdejšího Sovětského svazu, aby v Kyjevě studoval na Institutu civilní letecké dopravy a inženýrství. Během svých studií pocítil Boží povolání ke službě lidem na Ukrajině. Pastor Henry na toto Boží volání zareagoval a po skončení studia na Institutu se naplno odevzdal jeho naplňování. V prosinci roku 1992 založil Henry Madava Křesťanskou církev Vítězství, stejně jako mezinárodní evangelizační službu Kristus pro všechna města.

Církev Vítězství je jednou z nejrychleji rostoucích náboženských komunit na Ukrajině a roste i v jiných částech světa. V současné době má již více než sto dceřiných satelitních sborů a tento počet každým rokem narůstá.

Krátce po roce 2000 začala misijní organizace Kristus pro všechna města pronikat do vzdálených zahraničních zemí. Pořádá úspěšné masové evangelizace na Ukrajině, v Polsku, v Rusku, v Thajsku, Indii a dokonce i v muslimském Pákistánu. Všude tam už reagovali na dobrou zprávu o Ježíši Kristu tisíce lidí, které se obrátili, a na setkáních došlo k mnohým zázračným uzdravením. Organizace Pastora Madavu také dělá významné události ve velkých městech zvané festivaly Ježíše, na kterých se Pán svou mocí dotýká lidí a přináší duchovní obnovu.

 

Podívejte se na záznam z Křesťanské konference v Banské Bystrici:

PROGRAM KONFERENCE

Pátek 25.01. od 19:00 h. – BOHOSLUŽBA

Sobota 26. 01. od 10:00 h. – BOHOSLUŽBA

Sobota 26. 01. od 14:30 h. – KŘTY ( Sbor v BB )

Sobota 26. 01. od 17:00 h. – BOHOSLUŽBA

Neděle 27. 01. od 10:00 h. – ZRUŠENO!!!

 

MÍSTO KONÁNÍ

Športová hala ŠTIAVNIČKY
Cesta na štadión 28
974 04 Banská Bystrica 4

 

DĚTSKÉ BESÍDKY

Během obou bohoslužeb bude pro velkou besídku zajištěn dozor. Děti mohou být předány sloužícím besídkářkam před zahájením bohoslužeb.

Pro maminky s dětmi do 4 let bude připravena malá besídka, kde samozřejmě během celého shromáždění (včetně chval) bude probíhat přímý obrazový přenos. V místnosti bude k dispozici mikrovlnka, přebalovací pult, nočníky, jídelní židle, dětské koberce a hračky pro dětičky.

 

STRAVOVÁNÍ

Stravování v hale:

-Ve vstupní hale bude otevřený bufet s horkými nápoji, nealkoholickými nápoji, bagetami a dalším občerstvením

Další stravovací možnosti:

– Restaurace Atlét v budově sportovní haly
– v blízkosti se nachází Europa Shopping centrum s restauracemi a rychlým občerstvením
– restaurace v centru města (Námestie SNP)

Ubytování

 

 

Datum / čas
25. ledna 2019 - 26. ledna 2019
18:00 - 21:00

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *