Křesťanská konference 01/2017 – Guillermo Prein


21. – 22. ledna 2017

Na konferenci přivítáme jednoho z nejvýznamnějších služebníků latinsko-amerického probuzení Guillerma Preina.

GUILLERMO PREIN

Světová osobnost Latinské Ameriky, člověk, který mění životy lidí, spisovatel a skladatel.V roce 1982 založil Křesťanské společenství Nový život – Centro Cristiano Nueva Vida v Buenos Aires. Práce těchto křesťanských týmů zasahuje do všech sfér společnosti a přináší odpovědi na otázky společnosti. Dnes je tato služba rozšířena po celé Argentině, v Uruguayi, Bolívii, Peru, Francii a Itálii, kde vznikly církve se stejným misijním zaměřením a posláním.

Svou prací a pověstí měl možnost pastor Prein zasahovat do společnosti v nejvýznamnějších momentech nedávné historie Argentiny, je respektován v kruzích politického a institucionálního života národa; je poradcem ve sféře sociální i politické a konzultantem v oblasti oboru a výrobní produkce. Církev Centro Cristiano Nueva Vida službou doslova ovlivňuje dění ve společnosti.

Pátek24.03.18:00mládež
Sobota25.03.10:00bohoslužba
14:30křty
17:00bohoslužba
Neděle26.03.10:00bohoslužba

 

Křty

Zveme vás na křty,  které se uskuteční v sobotu 21.1.2017.

 

DĚTSKÉ BESÍDKY

Během obou bohoslužeb bude pro velkou besídku zajištěn dozor. Děti mohou být předány sloužícím “besídkářkám” před zahájením bohoslužeb.

Pro maminky s dětmi do 4 let bude připravena malá besídka, kde během celého shromáždění (včetně chval) bude probíhat přímý obrazový přenos. V místnosti bude k dispozici mikrovlnka, přebalovací pult, nočníky, jídelní židle, dětské koberce a hračky pro dětičky.

 

STRAVOVÁNÍ

Stravování v hale:

  • přímo v hale bude otevřen bufet s teplými nápoji, nealko, bagetami a jiným občerstvením

Ostatní možnosti stravování:

  • v blízkosti se nachází Europa Shopping Centrum s restauracemi a rychlým občerstvením
  • restaurace v centru města (Náměstí SNP)

 

nahrávám mapu....

Datum / čas
20. ledna 2017 - 22. ledna 2017
19:00 - 13:00

Místo konání
Športová hala Štiavničky